Dar vienas sėkmingas savaitgalis

„Muzika - trys skiemenys, šešios raidės. Ir dar daugybė kitų dalykų, kurių neįmanoma aprašyti žodžiais ar parodyti veiksmais. Juk jos reikia klausytis...“

Balandžio 1d., Pabradės meno mokykloje vyko VI muzikos ir meno mokyklų fortepijoninių ansamblių festivalis "DVIESE BUS SMAGIAU”. Skambėjo nuotaikingos , lyriškos, melodingos, klasikinės, džiazinės...žodžiu paliečiančios kiekvieno klausytojo širdį pjesės. Sveikiname visus dalyvius sėkmingai pasirodžius festivalyje! Mokytojams linkime daug energijos, optimizmo ir gerų mokinių. Dėkojame garbingiems svečiams už atvykimą ir šakotį. Nuoširdžiai dėkojame rėmėjams: : UAB SELMINA; IĮ. DIANA.

dviese 2    dviese 4

dviese    dviese 4

Balandžio 1 d. taip pat vyko Tarptautinis šokio festivalis-konkursas ,,Space 2017” Vilniuje, kuriame dalyvavo choreografijos skyriaus kolektyvas "Gelmė"

mažieji ,,Gelmės” šokėjai - Tarptautiniame konkurse jie iškovojo:
I - MĄ VIETĄ vaikų amžiaus kategorijoje!!!
taip pat - nominaciją ,,GRAND PRIX ,,Spase 2017”!!!
taip pat - nominaciją ,,BEST SHOW DANCE PERFORMANCE ,,Space 2017”!!!
taip pat - vertinimo komisijos nario Germano Komarovskio ,,Simpatijos diplomą”!!!
taip pat - vertinimo komisijos narės Miglės Praniauskaitės ,,Simpatijos diplomą”!!!
taip pat - vertinimo komisijos nario Kieran Anthony Warner ,,Simpatijos diplomą”!!!

,,Gelmės” viduriniukai  laimėjo I - MĄ VIETĄ jaunimo amžiaus kategorijoje!!!

BRAVO Gelmės vadovei Agnei Rickevičienei ir vadovytei Juditai Stundžytei už ugdomą meilę šokiui Pabradės vaikams ir šokėjų pergales!

space2          space 3

space 4          space