Laisvos darbo vietos

Informacija apie laisvą neformalaus vaikų švietimo choreografijos mokytojo darbo vietą.

Vadovaudamasi Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680 „Dėl mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašo patvirtinimo“, su vėlesniais pakeitimais, Švenčionių r. Pabradės meno mokykla skelbia atranką į laisvą darbo vietą.

Darbo vieta – Švenčionių r. Pabradės meno mokykla (Vilniaus g. 8, Pabradė, Švenčionių r.).

Pareigybės pavadinimas – neformalaus švietimo choreografijos mokytojas.

Darbo krūvis – nepilnas darbo krūvis.

Darbo sutarties rūšis – neterminuota.

Kvalifikacijos reikalavimai: aukštasis universitetinis arba jam prilygintas choreografinis išsilavinimas, teisė dirbti mokytoju.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.
  2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
  3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.
  4. Gyvenimo aprašymą.
  5. Pedagogo kvalifikaciją, pedagogo ir psichologinių žinių kursų išklausymo patvirtinančio dokumento, nustatyto Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo 48 straipsnyje, kopiją.
  6. Motyvacinį laišką (privalumas).

Pretendentai pateikia dokumentus Pabradės meno mokyklos direktoriui iki 2023 m. rugpjūčio 14 d. t. y. per 14 kalendorinių dienų, įskaitant paskelbimo dieną, adresu Vilniaus g. 8, Pabradė, Švenčionių r., arba jų kopijas atsiunčia registruotu laišku ar elektroniniu paštu, adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Atrankos data – 2023 m. rugpjūčio 28 d.

Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Tel. pasiteirauti – 8 686 74816