grupės ,,Deeper Upper” muzikinis vaizdo klipas

2016-10-16, Vievis. Pabradės meno mokyklos kolektyvo “Gelmė” šokėjos dalyvavo jaunimo alternatyvaus roko grupės ,,Deeper Upper” muzikinio klipo ,,No Regrets” filmavime. Vaizdo siužetas kuriamas apie jaunąją kartą, kuri susiduria su senąja karta formuojančia viešąją nuomonę ir taisykles. Merginos kūrė šmėklų, praeities nuostatų iliuziją, kuri neleidžia atsiverti, prasiveržti jaunimo saviraiškai, mąstymui, jausmams ir emocijoms.
Nepaisant jau spaudžiančio šaltuko, merginos su entuziazmu kartojo vaizdo scenas lauke, nes būtent lauke, apleistose cemento gamyklos erdvėse Vievyje ir vyko filmavimas. Kūrybinę komandą sudarė jauni ir perspektyvūs aktoriai ir režisieriai. Vaizdo klipo chorografas - Gytis Ivanauskas. Su šiuo žinomu Lietuvos choreografu ,,Gelmės" vadovė Agnė Rickevičienė bendradarbiauja jau nebe pirmą kartą. Kartu buvo vykdomas ,,Anties" koncertinis turas ,,Zombiai atrieda atidunda" Šiauliuose, Kaune ir Vilniuje.
Labai lauksime naujo grupės ,,Deeper Upper” muzikinio vaizdo klipo, kuriame ilgam įsiamžino ir Pabradiškės - vyriausiosios “Gelmės” šokėjos.