Informacija apie laisvą direktoriaus pavaduotojo ugdymui, fortepijono mokytojo darbo vietą

2016-09-01

Vadovaudamasi Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680 ,,Dėl mokytojų

priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašo patvirtinimo“, Švenčionių r. Pabradės meno mokykla skelbia atranką į laisvą darbo vietą.

Darbo vieta – Švenčionių r. Pabradės meno mokykla (Vilniaus g. 8, Pabradė, Švenčionių r.).

Pareigybės pavadinimas – direktoriaus pavaduotojas ugdymui, fortepijono mokytojas.

Darbo krūvis – nepilnas darbo krūvis.

Darbo sutarties rūšis – neterminuota.

Kvalifikacijos reikalavimai: aukštasis universitetinis išsilavinimas, teisė dirbti mokytoju, gerai mokėti lietuvių kalbą, mokėti naudotis informacinėmis technologijomis, išmanyti mokyklos veiklos organizavimą.

Privalumas – aukštesnė kvalifikacinė kategorija.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. 1.Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.
  2. 2.Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
  3. 3.Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.
  4. 4.Gyvenimo aprašymą.
  5. 5.Pedagogo kvalifikaciją arba pedagoginių ir psichologinių žinių kursų išklausymo

patvirtinančio   dokumento, nustatyto Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo 48 straipsnyje, kopiją.

Pretendentai dokumentus iki 2016 m. rugsėjo 14 d., t. y. per 14 kalendorinių dienų, įskaitant paskelbimo dieną, pateikia tiesiogiai Pabradės meno mokyklos direktoriui adresu Vilniaus g. 8, Pabradė, Švenčionių r., arba jų kopijas atsiunčia registruotu laišku ar elektroniniu paštu, adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Atrankos data – 2016 m. rugsėjo 16 d.

Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Tel. pasiteirauti – (8 387) 54 205