Informacija apie laisvas neformalaus švietimo choreografijos mokytojų darbo vietas

2016-08-23

Informacija apie laisvą neformalaus švietimo choreografijos mokytojo darbo vietą

Vadovaudamasi Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680 ,,Dėl mokytojų

priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašo patvirtinimo", Švenčionių r. Pabradės meno mokykla skelbia atranką į laisvą darbo vietą.

Darbo vieta –  Švenčionių r. Pabradės meno mokykla (Vilniaus g. 8, Pabradė, Švenčionių r.).

Pareigybės pavadinimas – neformalaus švietimo choreografijos mokytojas.

Darbo krūvis – nepilnas darbo krūvis.

Darbo sutarties rūšis – neterminuota.

Kvalifikacijos reikalavimai: aukštasis arba jam prilygintas choreografinis išsilavinimas, teisė dirbti mokytoju.

Privalumas – aukštesnė kvalifikacinė kategorija, darbas Pasaulio lietuvių ir Lietuvos moksleivių dainų šventėse asistentu.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

1.      Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.

2.      Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.

3.      Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.

4.      Gyvenimo aprašymą.

5.      Pedagogo kvalifikaciją arba pedagoginių ir psichologinių žinių kursų išklausymo

patvirtinančio   dokumento, nustatyto Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo 48 straipsnyje, kopiją.

Pretendentai dokumentus iki 2016 m. rugsėjo 5 d., t. y. per 14 kalendorinių dienų, įskaitant paskelbimo dieną, pateikia tiesiogiai Pabradės meno mokyklos direktoriui adresu Vilniaus g. 8, Pabradė, Švenčionių r., arba jų kopijas atsiunčia registruotu laišku ar elektroniniu paštu, adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Atrankos data – 2016 m. rugsėjo 7 d.

Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Tel. pasiteirauti – (8 387) 54 205

2016-08-23

Pareigybės pavadinimas – neformalaus švietimo choreografijos mokytojas.

Darbo krūvis – nepilnas darbo krūvis.

Darbo sutarties rūšis – neterminuota.

Privalumas – aukštesnė kvalifikacinė kategorija,  dalyvavimas gatvės šokio čempionatuose, tarptautinio teisėjo patirtis konkursuose ir čempionatuose.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

1.      Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.

2.      Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.

3.      Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.

4.      Gyvenimo aprašymą.

Atrankos data – 2016 m. rugsėjo 7 d.

Tel. pasiteirauti – (8 387) 54 205